Search
Close this search box.

Дезенирана Стапка – “Зебра”

(0 Прегледи) 0 Продадени

250,00 ден

Препознатлив и елегантен дезен на кој му се наоѓа место насекаде во вашиот дом.
Стапката е изработена во 2 лица, квалитетно ткаена и е лесна за одржавање.
🇲🇰Македонско производство.
✅Состав: 100% памук
✅Димензија: 50х70цм
✅Одржување: 30/40°C
✅Со Реси
✅Две Лица

Изберете боја *

250,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
Категорија
color

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Димензија

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Дезенирана Стапка – “Зебра””

X