Search
Close this search box.

Дезенирана Стапка “Далматинец”

(0 Прегледи) 1 Продадени

340,00 ден1.940,00 ден

Дезенирана Стаза – Далматинец

Изработена во црно – кремасто бела нијанса.

🎁 Подарок за секоја нарачка над 2000ден.
Ширина: 70цм
Должина: По Мерка
Димензија
Choose an option

340,00 ден1.940,00 ден

Изберете боја *

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
Тежина Не е достапно
color

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Димензија

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Дезенирана Стапка “Далматинец””

X