Search
Close this search box.

Столарица – Светло Кафена (Песок)

(0 Прегледи) 3 Продадени

130,00 ден1.440,00 ден

Можеме да произведеме прекривки за столици со сите бои од палетата.
Нашите производи се издржливи и лесни за одржување.

Димензија: 45х45цм

Столариците се изработени од 100% памук во 2 лица.

 

Сетови
Choose an option

130,00 ден1.440,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија

Димензија: 45х45цм

Боја Шифра: 1

Бојата на песокот создава свежи, елегантни и пријатни средини.

color

Сетови

, , ,

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Столарица – Светло Кафена (Песок)”

X