Search
Close this search box.

Флекер – Жолта

(1 Преглед) 0 Продадени

320,00 ден1.370,00 ден

Памучни прекривки за гарнитура изработени во 2 лица.

Достапни во 20 бои.

Ширина: 70цм

Должина: по Мерка

☑ Прекривките за гарнитура се перат на 30/40°C

Димензија
Choose an option

320,00 ден1.370,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
Димензија

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

color

Оцени од купувачи
 • 5
  1 рејтинг
 • 5 Оцена
  100%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
1 Оценка за Флекер – Жолта
 • Blagica D

  Vrven proizvod, vi blagodaram.

Напиши оцена

Оценувај

X