Search
Close this search box.

Флекер – Лешник

(2 Прегледи) 0 Продадени

320,00 ден1.370,00 ден

Памучни прекривки за гарнитура изработени во 2 лица.

Достапни во 20 бои.

Ширина: 70цм

Должина: по Мерка

☑ Прекривките за гарнитура се перат на 30/40°C

Димензија
Choose an option

320,00 ден1.370,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
Димензија

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

color

Оцени од купувачи
 • 5
  2 рејтинг
 • 5 Оцена
  100%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
2 Оценки за Флекер – Лешник
 • Ivan Mitrev

  alal da vi e.

 • Veselinka Janceva

  Mnogu kvalitetni prekrivki, gi preporacuvam na site. Cestitki do proizvodstvoto.

Напиши оцена

Оценувај

X