Флекер – Бела

(0 Прегледи) 0 Продадени

320,00 ден1.370,00 ден

Стоплете и разубавете го Вашиот Дом оваа зима со нашите прекривки за гарнитура.
☑ Прекривките за гарнитура се перат на 30/40°C
Димензија
Choose an option

320,00 ден1.370,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
Димензија

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

color

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Флекер – Бела”

X