Search
Close this search box.

Дезенирана стаза “Нордик”

(0 Прегледи) 2 Продадени

740,00 ден1.240,00 ден

Дезенирана Стаза – Нордик

Изработена во црно – кремасто бела нијанса.

🎁 Подарок за секоја нарачка над 2000ден.
Ширина: 70цм
Должина: По Мерка
Димензија
Choose an option

740,00 ден1.240,00 ден

Изберете боја *

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
color

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Димензија

, ,

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Дезенирана стаза “Нордик””

X