Search
Close this search box.
Попуст!

Флекер – Темно Кафена –

(0 Прегледи) 17 Продадени

288,00 ден1.233,00 ден

Памучни прекривки за гарнитура изработени во 2 лица.

Достапни во 20 бои.

Ширина: 70цм

Должина: по Мерка

☑ Прекривките за гарнитура се перат на 30/40°C

Димензија
Choose an option

288,00 ден1.233,00 ден

Додади во кошничка
Купи веднаш
SKU: Не е достапно Категорија
Димензија

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

color

Оцени од купувачи
 • 0
  0 рејтинг
 • 5 Оцена
  0%
  4 Оцена
  0%
  3 Оцена
  0%
  2 Оцена
  0%
  1 Star
  0%
Оцени

Сеуште нема оцени

Напиши оцена

Биди првиот кој ќе даде оцена “Флекер – Темно Кафена –”

X